Aquapol

Systém Aquapol

je revolučným riešením proti zvýšenie vlhkosti. Rastúca vlhkosť je hlavnou príčinou rozpadu na murovacie materiály ako sú kameň, tehly a malta. Je tiež zdrojom plesní a súvisiacich zdravotných problémov. Po celé stáročia výzva, ako vyschnúť budovy a udržiavať ich v suchu, zamlčuje inžinierov a staviteľov. Nikdy viac.

Aquapol je alternatívny a ekologický systém využívajúci prirodzené zemné energie na trvalé odvádzanie vlhkosti z muriva. Je ľahko inštalovateľná bez rušivého muriva a funguje bez elektriny, bez chemikálií a bez núdzovej údržby. Predstavuje revolúciu v manipulácii s rastúcou vlhkosťou v budovách. Prečítajte si, prečo by ste mali používať systém Aquapol na vyschnutie svojho domu alebo budovy.

ČO JE AQUAPOL?

Aquapol je duchovným dieťaťom oceneného rakúskeho inžiniera Wilhelma Mohorna, ktorého revolučné riešenie na zvýšenie vlhkosti v budovách čerpá z objavov legendárneho géniov a vizionárov Nikola Tesla.

Názov Aquapol pochádza z “aqua”, latinského slova “voda” a “pol”, čo je skratka polarizácie. Aquapol zvráti polaritu molekúl vody nachádzajúcich sa v stenách a spôsobí, že vlhkosť prúdi smerom nadol, čo vedie k dehydratácii. Spoločnosť Aquapol má 30-ročnú históriu, s viac ako 50 000 úspešnými inštaláciami v 22 krajinách.